Mutluluğun şehri büyüyor


Mutluluğun şehri Palm City, 2. ve 3. etap projeleri ile cazibesini bir kat daha artırıyor. Temellerinin atıldığı günden bugüne, Antalya’nın konfor tercihlerinde ayrıcalıklı bir yer edinen Palm City, heyecan uyandıracak 2 yeni proje ile genişlemeye devam ediyor. Her biri büyük müstakil bahçeli ve seçkin konfor ayrıntılarına sahip villalardan oluşan Premium ve sıra villa çözümleri sunan Modern, Palm City mutluluğunun yeni konfor seçenekleri...

Bu şehirde mutlaka sizin için de bir mutluluk adresi var. Bekliyoruz.

ICCA OKUL ÖNCESİ ve İLKÖĞRETİM


Okul öncesi ve temel ilköğretimde çocuğunuzun, eğitim dili İngilizce olan, dünyanın seçkin eğitim sertifikalarına sahip bir anaokulunda sosyal yaşama ‘merhaba’ demesini istemez misiniz? Üstelik, çocuğunuzun bu okula kendi bisikletiyle gidebilecek olmasını? Palm City etaplarının okul öncesi ve ilköğretim çağındaki öğrencileri, Palm City kompleksinde yer alan ICCA Özel Palmiye İlkokulu'nda uluslararası standartlarda eğitim ile tanışırken, evrensel dostlukların da temelini atıyorlar.

SOSYAL OLANAKLAR


Palm City... Sadece kendi tercihlerinizi yaşayacağınız bir kent. Hayalini kurduğunuz konfor seçenekleri, her anı keyfe dönüştüren eksiksiz sosyal yaşam olanakları, içinizi saran güven ve huzur. Şimdi yeni etap, yeni heyecanlar... Bu kentin büyüsü herkesi saracak.

SPOR OLANAKLARI


Bedenleri yoran kent yaşamını site dışında bıraktığınızda, sizi ve sağlığınızı, Palm City Sport Center olanakları karşılıyor. Palm City Antalya kompleksi içinde yer alan merkezden Premium ve Modern sakinleri de yıllık üyelik sistemi ile yararlanabilecekler. 800 m2'si kapalı, toplam 6500 m2'lik tam donanımlı spor kompleksinde, ikisi açık toplam 3 havuz, fitness merkezi, tenis kortları, futbol ve basketbol sahaları, squash salonu, masa tenisi ve bilardo gibi olanaklar yer alıyor. Eksiksiz bir alt yapı, tam dinamizm... İşte Palm City Sport Center.

GÜVENLİK


Özel yaşam korumasının estetik ve teknolojik çözümlerle sağlandığı Palm City,’de herkes huzurla yaşıyor. Siteyi çevreleyen 2 metrelik elektronik bariyerler ve 24 saat gezici güvenlik elemanları ile Palm City, gerçek konforun güvenlikten geçtiğini bilenlerin kenti.

  • Bora Hızal @bora_hizal

    Palm City Antalya'nın en özel konut projesi. Projenin ilk etabındaki Palm City villalarında 7 yıldır benzersiz bir keyif ve mutlulukla yaşıyoruz.

  • Catherine S. @cath_s

    Şu an Laguna Evleri'nde kirada oturuyoruz. Palm City modern bittiğinde ailemizin tüm ihtiyaçlarını çözen villamıza geçmek için sabırsızlanıyoruz.

Teknik özellikler


Radye temel, deprem ve diğer olumsuz doğa koşullarına dayanıklı inşaat teknolojisi, 3 camlı ısı yalıtımlı alüminyum doğramalar, cephe mantolama, ytong malzemeli duvarlar katlar arası zemin yalıtımı ( Yüzer döşeme sistemi), aquaterm temiz su tesisatı sessiz atık su tesisatı, zayıf akım rölesi, jeneratör, paratoner

Konfor & yaşam


Merkezi kanallı klima sistemi, yangın ve hırsız alarmı, 110 ton su deposu, asansör (Sessiz, hidrolik ve otomatik açılır kapı), kapalı garaj, su arıtma sistemi (4 aşamalı arıtma sistemi), 2 kapalı otopark, Palm City Sports Center, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, fin hamamı, tenis kortu, masa tenisi, bilardo, squash, basketbol ve voleybol sahası, step/aerobik salonu, restoran, kuaför, masaj salonu.

Projenin ilk etabında, 1,5 dönüme varan bahçeleri ile California tarzı 5 tip villa, muhteşem bir peyzaj içerisinde kendine ait özel gölü olan Laguna Evleri, küçük ve mutlu aileler için Palm Suits yer almaktadır. Satış ve kiralama işlemleri tamamlanan birinci etabı ile Palm City Antalya, halen şehrin en çok tercih edilen konfor seçeneklerinden biri olmaya devam ediyor.

Palm City’nin yeni projelerinden biri olan Modern, özellikle bahçeli ev konforunu daha uygun fiyatlarla yaşamak isteyen küçük aileler için tasarlandı. Sıra villalar şeklinde planlanan Palm City Modern’de toplam 176 dubleks ev bulunmakta. Palm City’nin bu en modern yorumunu yaşayacak olan aileler, kendilerine ait spor tesisinden de doyasıya yararlanabilecekler.

Antalya’nın önde gelen ailelerinin yaşadığı Palm City, konfor şöhretini Premium projesi ile devam ettiriyor. Her biri havuzlu 5 farklı tipte ve geniş ailelerin keyifle yaşayacağı büyük müstakil bahçeleri ile Premium Villaları, Palm City mutluluğunun en lüks yansıması olacak.

Karar vermek zor gelebilir...

Premium mu, yoksa Modern mi? Palm City'nin benzersiz sosyal olanakları,üstün inşaat kalitesi ve üst düzey tasarım anlayışı ile yeni projelerimizden biri mutlaka aradığınız mutluluk konforu olacak. Peki hangisi?